• scheidsrechters voor tweede helft veld competitie 2018-2019

    "Ook tweede helft veld moeten er weer wedstrijden gefloten worden; hierbij de indeling en nogmaals de uitleg:

    Als team ben je verantwoordelijk voor het regelen van een scheidsrechter voor de aangewezen wedstrijd. Dit houdt in dat je onderling kunt uitvechten wie er in jouw team gaat fluiten, maar bijvoorbeeld ook dat jullie iemand van buiten het team benaderen om de wedstrijd over te nemen. Zolang er maar een scheidsrechter staat op de aan jullie toegewezen wedstrijd!  

    Trainer-Coaches en/of teambegeleiders van het aangewezen team monitoren of deze verdeling daadwerkelijk plaats vindt. Zij kunnen ook op de zaterdagochtend zelf nog scheidsrechters wijzigen in het wedstrijdformulier. 

    Wees creatief in het vinden van een scheidsrechter: 

    Vind spelers die het leuk vinden te fluiten, biedt bijvoorbeeld aan in ruil voor het fluiten een keertje een training over te nemen, zorg voor een extra drankje bij de volgende training of besluit met je team allemaal een paar euro in te leggen; alles kan en mag! Zolang de te fluiten teams, ook tweede helft veld, niet in de steek worden gelaten. 

    *in de verdeling is rekening gehouden met personen die vrijgesteld zijn van fluiten (trainer-coaches, JC-, TC-, Bestuursleden en het wedstrijdsecretariaat). 

    Het aantal te fluiten wedstrijden per ploeg is gebaseerd op het aantal personen dat niet is vrijgesteld. "

  • Datum Tijd Die Haghe - Tegen Verantwoordelijk voor scheidsrechter
    zaterdag, 20 april 2019 10:00 E2 - ALO E4 Selectie
      10:00 E3 - DES E2 Selectie
      12:00 D3 - ONDO D4 A1
      13:00 C3 - DES C2 4e
      14:00 A2 - Achilles A3 5e
    zondag, 21 april 2019 11:30 6e - DeetosSnel 13 Selectie 
      13:00 5e - KZ Danaïden 9 Selectie
    zaterdag, 11 mei 2019 10:00 F2 - Refleks F2 Selectie
      10:00 E1 - Refleks E1 Selectie
      11:00 F1 - Excelsior F2 A2
      11:45 B2 - Excelsior B1 4e
      12:00 C2 - Weidevogels C1 6e
      13:00 D2 - ONDO D5 3e
    zaterdag, 18 mei 2019 09:15 F2 - VEO F1 A1
      10:15 D3 - Refleks D3 A2
      10:15 C2 - HKV/Ons Eibernest C1 Selectie
      11:15 B2 - ODO B2 Selectie
      11:15 F1 - Dijkvogels F1 A2
      13:30 E1 - KVS/Maritiem E1 4e
    zaterdag, 25 mei 2019 11:00 E3 - Avanti/Flexcom E7 6e
      11:00 E2 - LYNX E2 A2
      12:00 C3 - ONDO C3 5e
      13:00 D2 - Dubbel Zes D1 6e
      14:30 A2 - Avanti/Flexcom A4 6e
    zondag, 26 mei 2019 11:30 6e - Ten Donck 3 Selectie
      13:00 5e - Achilles 9 4e
    zaterdag, 1 juni 2019 10:00 F2 - Avanti/Flexcom F1 A1
      10:00 E1 - ALO E1 A1
      11:00 F1 - ONDO F2 A1
      11:00 C2 - Fortuna/Delta Logistiek C3 3e
      11:00 B2 - Phoenix B1 3e
      12:15 D2 - Futura D1 selectie
    zaterdag, 15 juni 2019 11:00 E3 - Dubbel Zes E3 6e
      11:00 E2 - HKV/Ons Eibernest E2 5e
      12:00 D3 - Futura D2 3e
      13:00 A2 - ALO A2 4e
      14:30 C3 - KVS/Maritiem C2 6e
    zondag, 16 juni 2019 11:30 6e - Conventus 3 5e
      13:00 5e - ALO 6 6e