• Wedstrijdsecretariaat

    Kan je niet spelen, laat dit dan op tijd weten!
    Als je door ziekte, vakantie of een andere reden niet kan spelen geef dit dan zo snel mogelijk door. Doe dit uiterlijk donderdag voor 19.00 uur.

    Afzeggingen graag zo snel mogelijk, per email. 
    Mail of whatsapp is pas gelezen, als het bericht is beantwoord!

  • Jeugd

    Ayetta Grootveld
    Telefoon: 06 20 810 180
    mail: wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl

    Senioren

    Rianne van der Klaauw
    mail: Wedstrijdsecretaris.senioren@diehaghe.nl

  • Programma

    D.d.VerzamelAanvangWedstrijdScheidsrechtersAccommodatieVeldRijdersDetails
    21 apr.11:00Conventus 2 - Die Haghe 5Sportpark Develstein3K40
    21 apr.12:00DeetosSnel/QLS 9 - Die Haghe 6Afgeschermd (Scheidsrechter)Sportterrein Vorrinklaan2K40
  • Opstelling voor 20 april

    Verzameltijd- en plaats in overleg met coaches/teamouder

  • E & F

    E1
    Jonah, Nick, Nikkie, Zoë B., Zoë T.
    Coaches: Zoë, Mike

    E2
    Felize, Inaya, Jasmijn, Julian, Roos
    Coaches: Guido, Sven en Servais

    E3
    Duco, Evi, Fleur, Jonathan,Lola
    coaches: Alina, Tess


    E4
    Chanel, Famke, Lars, Stacy, Timo
    Coaches: Lynn en Sanna

    E5
    Brandy, Jailey, Lily, Mia, Winand, Anisha, Diana
    Coaches: Isabel en Do


    F1
    Boaz, James, Olivia, Rens, Sami
    Coaches: Patrick en Tessa

    F2

    Fiene, Gwen, Sazette, Afsana, Vosse, Isaac
    Coaches: Esmee en Elisa

    F3 :
    Guus, Isabella, Lize, Sofie, Tijn, Jesslynn
    Coaches: Iza en Lisa

    F4:
    Aiden, Gennaro, Laurens, Lexie,
    Nina, Nora, Sofia
    Coaches: Jordy en Cindy

  • C & D

    C1
    David , Owen, Semm, Timo, Tygo,
    Anouk, Caitlin, Kaylee, Noa, Sabiya
    Coaches: Eelko, Boyd, en Kirsten


    C2  vrij

    D1
    Chiel, Glenn, Jaimy, Kick
    Milou, Jackie, Amy V., Rozanne, Sophie
    Reserve: Lucas
    Coaches: Tijn H, Mick en Tim

    D2
    :

    Lucas, Siebe ,
    Aisha, Amy B., Djalisa, Jylainah, Lara
    Laura, Sterre, Quinn
    Coaches: Eric en Julia

    D3

    Aaron, Bruce, Jayden,
    Amy A., Aniek, Mandy, Nikki, Wende, Haley,Thom
    Coaches: Finn, Iloy en Levi

  • A & B

    A1
    Finn, Iloy, Lars, Servais, (Levi niet)
    Anne, Do, Isabel, Karlijn, Sylvana
    Reserve:
    Coaches: Maurice en Bram

    A2
    Cairo, Casper, Julian, Rix, Tygo
    (Iza niet), Joy, Lisa, Rona
    Reserve:
    Coaches: Bjorn, Pieter en Peter

    B1
    Daan, (Dirk niet), Milan, Sean
    Alyssa, Eloïn, Elisa, Esmee, Yitte
    Reserve:Timo, Semm
    Coaches: Sander, Tijn K. en Jolanda

  • Die Haghe Selectie

  • Die Haghe 1

    Dames:
    Eva Korporaal, Jiska Rietveldt, Naomi Mars, Kirsten van Koert, Nienke Hoogeveen, Celeste Split

    Heren:
    Bjorn Out, Boyd Abbenhuis, Mike Abbenhuis, Sander Snaphaan, Tijn Korving

    Trainersstaf:
    Niels van der Steuijt, Tim Abbenhuis

  • Die Haghe 2

    Dames:
    Daphne van der Bree, Julia Mars, Pien van der Kooij, Tessa de Vos, Yrsa Kooijmans


    Heren:
    Bram Korporaal, Jeroen Alsem, Lars Alsem, Mick van der Heijden, Peter Kiljan, Tijn Hoffman


    Trainersstaf:
    Erik Snaphaan, Michel Korporaal

  • Begeleiding & verzorging

    Verzorging:
    Theo Klootwijk, Miranda Moerkerk, Zoë Zoutenbier

    Begeleiding:
    Rick Maat, Ron van der Heiden

    Statistieken:
    Willem Kipp