• Wedstrijdsecretariaat

    Kan je niet spelen, laat dit dan op tijd weten!
    Als je door ziekte, vakantie of een andere reden niet kan spelen geef dit dan zo snel mogelijk door. Doe dit uiterlijk donderdag voor 19.00 uur.

    Afzeggingen graag zo snel mogelijk, per email. 
    Mail of whatsapp is pas gelezen, als het bericht is beantwoord!

     

  • Jeugd

    Ayetta Grootveld
    Telefoon: 06 20 810 180
    mail: wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl

    Senioren

    Rianne van der Klaauw
    mail: Wedstrijdsecretaris.senioren@diehaghe.nl

  • Programma

    Geen informatie

  • Team indelingen jeugd en senioren seizoen 2024-2025

  • Verzameltijd- en plaats in overleg met coaches/teamouder

  • E & F

  • C & D

  • A & B

  • E1
    Mike en Tess
    Chanel, Duco, Fleur, Stacy, Timo

    E2
    Sanna en Lynn
    Famke, Jailey, Lars V., Mia, Rens

    E3
    Lars S. en Finn
    Boaz, James, Lily, Olivia, Sami

    E4
    Elisa, Esmee K. en Noa
    Afsana, Esmée, Feline, Gwen, Kate

    F1
    Iza en Lisa
    Fiene, Guus, Isabella, Sazette, Vosse

    F2
    Sean en Yitte
    Jesslynn, Laurens, Lize, Sofie, Tijn

    F3
    Emma, Quincey en Cindy
    Aiden, Gennaro, Lexie, Nina, Nolan, Nora, Sofia

  • C1
    Bas en Eric

    Amy V., Jackie, Kaylee, Sabiya, Sophie
    Jaimy, Owen, Rohan, Tygo G.


    D1
    Tijn H., Guido en Zoë Z.

    Amy B., Laura, Milou, Sterre
    Chiel, 
    Glenn, Kick, Lucas

    D2
    Tim en Levi

    Djalisa, Jasmijn, Nikki G., Nikkie W., QuinnZoë B.
    Jonah, 
    Nick, Siebe

    D3
    Alina en Julia

    Amy A., Aniek, Anisah, Felize, Haley, Mandy, Petra
    Aaron, Jayden, Thom


    D4
    John en Iloy

    Evi, Inaya, Lola, Roos, Wende, Zoë T.
    Jonathan, Julian

  • A2
    Peter en Bjorn

    Alyssa, Anouk, Esmee K., Joy, Lena, Noa, Rona
    Cairo, Julian, Tygo R.   


    B1
    Sander, Tijn K.en Jolanda/Alex

    Caitlin, Elisa, Eloïn, Yitte
    Dirk, Milan, Semm, Timo

    B2
    Jennifer en Eva coach: wordt nog gezocht

    Elyse, Emma, Jayde, Nora, Quincey, Rozanne, Sienna
    Jeremy, Kai, Thomas C., Thomas K.

  • A1

  • Heren
    Finn Out

    Lars Schmidt
    Levi Monkou
    Sean Ingosi
    Servais Sterke 

  • Dames
    Isabel van Groen
    Jill Hollander
    Lisa van Halteren
    Sylvana Canninga 

  • Trainers
    Bram van Vliet
    Maurice Out 

  • Selectie Die Haghe 1 + 2

  • Heren
    Bjorn Out
    Boyd Abbenhuis
    Bram Korporaal
    Mick van der Heiden
    Mike Abbenhuis
    Peter Kiljan
    Sander Snaphaan
    Tijn Hoffman
    Tijn Korving

    Jeroen Alsem wordt in verband met zijn blessure/ revalidatie op dit moment nog niet ingedeeld.

  • Dames
    Anne van de Schilde
    Celeste Split
    Do van Delden
    Eva Korporaal
    Julia Mars
    Karlijn de Jong
    Kirsten van Koert
    Naomi Mars
    Nienke Hoogeveen
    Pien van der Kooij
    Sanne Alsem
    Yrsa Kooijmans

  • Trainers
    Niels van der Steuijt
    Tim Abbenhuis
    Erik Snaphaan
    Michel Korporaal
    Sten van Poelgeest

    Begeleiding
    Petra Benning
    Ron van der Heijden
     
    Willem Kipp sr (statistieken)

    Verzorging
    Miranda Moerkerk
    Zoë Zoutenbier

  • Wedstrijd en breedte sport overige Senioren

  • 3e Heren   Dames   Trainer
      Erik   Alina   Bas van den Heuvel
      Iloy   Esther  
      Jesse   Isabel   Begeleiding
      Jordy   Sanna   Roy Lampe
      Pieter   Tess  
      Quint   Tessa  
      Rix    
  • 4e Heren   Dames
      Bas H.   Annemiek
      Cathal   Barbara
      Eric   Lindsey 
      Guido   Lynn
      John   Suzanne
      Lars  
      Patrick  
      Victor    
  • 5e Heren   Dames
      Bram   Claudia
      Daniel   Jolanda
      Joost   Kim vd N.
      Kevin    Kim S.
      Valentijn   Mandy
          Margot
          Myrthe
           

     

  • 6e Heren   Dames
      Djeffrey   Chantal
      Jeffrey   Isa
      Manoah   Jay-Dee
      Roy   Lucinda
      Thierry   Natasja
      Tim