•  

     

    Wedstrijdsecretariaat jeugd
    Simone Kortekaas 

    simone.kortekaas@diehaghe.nl
    wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl

    Telefoonnummer: 06 47802901 (na 18.15 uur)
    Mail of whatsapp is pas gelezen, als het bericht is beantwoord!

  • Verzameltijden wedstrijden / opstellingen
  • Dinsdag 17 en Zaterdag 21 mei 2022

    • Dinsdag 17 mei

      19.15 uur Groen Geel - Die Haghe

      B1 verzamelt om 16.45 uur op het veld

      Sylvana, Isabel, Nudya, Lisa, Iza

      Levi, Iloy, Finn, Samuel, Servais

      Reserve: Do

      Coaches: Jennifer & Bram

      Zaterdag 21 mei

      16.00 uur KZ – Die Haghe

      A1 verzamelt op het veld

      Zoë, Kirsten, Anne, Do, Karlijn

      Bjorn, Tijn, Tijn, Bram

      Coaches: Niels & Alex

       

      12.15 uurvDie Haghe - Thor

      A2 verzamelt om 11.20 uur op het veld

      Elise, Isa, Joy, Esmee

      Kyle, Lars, Joost, Casper, Ruben den H, Rix

      Reserves: Nudya & Iza

      Coaches: Kyra, Isabel & Max

       

      10.00 uur Die Haghe - Tempo

      B1 verzamelt om 9.15 uur op het veld

      Sylvana, Isabel, Nudya, Lisa, Iza

      Levi, Iloy, Finn, Samuel, Servais

      Coaches: Jennifer & Bram

       

      10.45 uur Avanti - Die Haghe

      C1 verzamelt om 9.30 uur op het veld

      Alyssa, Yitte, Elisa, Eloïn, Rona

      Sean, Julian, Tygo, Timo, Daan

      Coaches: Eelco, Tim  & Kirsten

       

      11.00 uurvDie Haghe - Nieuwerkerk

      D1 verzamelt om 10.15 uur op het veld

      Caitlin, Kaylee, Sabiya, Sophie

      Tygo, David, Owen

      Reserve: Anouk & WA

      Coaches: Eva & Sander

       

      13.30 uur ONDO – Die Haghe

      D2 verzamelt om 12.30 uur op het veld

      Aïsha, Emma, Nora, Sienna

      Deniel, Gino, Jeremey, Stijn

      Reserves: Lena, Quincey, Thomas C & Thomas K

      Coaches: Mare, Mark & Mick

       

      11.00 uur Die Haghe - Dunas

      D3 verzamelt om 10.15 uur op het veld

      Lena, Quincey

      Kai, Marijn, Rohan, Thomas C, Thomas K, Sverre

      Reserves: Aïsha, Emma, Nora & Sienna

      Coach: Danielle

       

      9.00 uur Fortuna -Die Haghe

      E1 verzamelt om 8.00 uur op het veld

      Amy, Lara, Mats, Glenn, Kick, Chiel

      Coaches: Zoë & Koen

       

      14.30 uur Avanti -Die Haghe

      E2 verzamelt om 13.30 uur op het veld

      Laura, Siebe, Quinn, Djalissa & Glenn

      Coaches: Marit & Stephanie

       

      9.00 uur KVS -Die Haghe

      E3 verzamelt om 8.15 uur op het veld

      Zoë, Nikki, Aniek, Djalissa Quinn, Jonah, Jayden

      Coaches: Nynke & Zoë

       

      9.00 uur Die Haghe - Valto

      F1 verzamelt om 8.30 uur op het veld

      Roos, Stacey, Zoë, Nick, Kyara

      Coaches: Sanna & Guido

       

      10.00 uur Die Haghe- KVS

      F2 verzamelt om 9.30 uur op het veld

      Evi, Famke, Jasmijn, Mila, Julian, Duko, Lars

      Coaches: Tess & Julia

       

      9.00 uur DES -Die Haghe

      F3 verzamelt om 8.00 uur op het veld

      Romy, Stacey, Chanel, Rens, James, Boaz, Timo

      Coaches: Bas & Cindy