•  

     

    Wedstrijdsecretariaat jeugd
    Kan je niet spelen, laat dit dan op tijd weten!
    Als je door ziekte, vakantie of een andere reden niet kan spelen geef dit dan zo snel mogelijk door. Doe dit uiterlijk donderdag voor 19.00 uur.
    Ellen Brouwer, e-mail: wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl
    Telefoonnummer: 06 34853507 


    wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl


    Mail of whatsapp is pas gelezen, als het bericht is beantwoord!

  • Opstelling 28 september 2022

    18.30     De Meervogels E1           Die Haghe E1
    E1 verzamelt om 16.00 uur op het veld
    Glenn, Kick, Milou, Amy
    Reserve: Laura, Lucas
    Coaches: Zoë, Tess

  • Opstelling 1 oktober 2022

    A1 verzameltijd in overleg met coaches
    Bjorn, Bram, Levi, Tijn, Tijn
    Anne, Do, Isabel, Karlijn, Zoë
    Coaches: Alex, Niels, Jolanda

    A2 verzamelt om 9.15 uur op het veld
    Casper, Iloy, Joost, Lars, Rix, Ruben
    Elise, Joy, Sylvana, Yagmur
    Reserve: Tygo, Rona
    Coaches: Eva, Daphne, Jiska


    B1 verzamelt om 14.45 uur op het veld
    Daan, Finn, Samuel, Servais,
    Alyssa, Elisa, Esmee, Iza, Lisa
    Reserve: Sean
    Coaches: Jennifer, Sander, Manoe


    B2 verzamelt om 13.45 uur op het veld
    Deniel, Niels, Rimon, Tygo
    Anouk, Rona, Tessa
    Reserves: Timo, Julian, Yitte, Caitlin
    Coaches: Quint, Peter


    C1 verzamelt om 10.00 uur op het veld
    Timo, Julian, Milan, Sean
    Caitlin, Eloïn, Noa, Yitte
    Reserve: Anouk, Sabiya, Niels, David
    Coaches: Maurice, Eelko, Boyd, Kirsten


    C2 verzamelt om 12.15 uur op het veld
    Jeremy, Kai, luciano
    Quincey, Emma, Jayde, Lena, Sienna
    Reserve: Rohan
    Coaches: Bob, Pieter, Lynn


    D1 verzamelt om 12.30 uur op het veld
    David, Gino, Jaimy, Owen, Tygo
    Sabiya, Aisha, Kaylee, Sophie
    Reserve: Amy
    Coaches: Mick, Mike

    D2 verzamelt om 9.45 uur op het veld
    Chiel, Rohan, Sverre, Thomas C, Thomas K, Marijn
    Amy, Jackie, Lara, Romaisa
    Coaches: Stefaan, Tijn, Tijn

    E1 verzamelt om 8.30 uur bij ALO
    Glenn, Kick, Milou, Amy,
    Reserve: Quinn, Siebe
    Coaches: Zoë, Tess


    E2 verzamelt om 9.30 uur bij ALO
    Lucas, Siebe, Djalisa, Laura, Quinn
    Coaches: Eric, Do

    E3 verzamelt om 9.30 uur op het veld
    Jayden, Jylainah, Nikki, Sterre, Amy
    Coaches: Mark, Anne

    E4 verzamelt om 10.30 uur op het veld
    Nick, Aaron, Nikkie, Aniek, Zoë B.
    Coaches: Tessa, Alina, Esther

    E5 verzamelt om10.30. uur op het veld
    Jonah, Roos, Felize, Stacey, Zoë
    Coaches: Guido, Finn, John

    E6 verzamelt om 9.30 uur op het veld
    Jonathan, Julian, Evi, Jasmijn, Mila
    Coaches: Friso, Sven, Servais

    F1 verzamelt om 8.45 uur op het veld
    Duco, Boaz, James, Timo, Famke, Mirthe, Lily
    Coaches: Sanna, Cindy

    F2 verzamelt om 11.30 uur bij Refleks
    Rens, Lars, Toby, Chanel
    Reserve: Boaz, Duco
    Coaches: Bas, Iza