• Verzameltijden wedstrijden / opstellingen

    Wedstrijdsecretariaat jeugd
    Simone Kortekaas 

    simone.kortekaas@diehaghe.nl
    wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl

    Telefoonnummer: 06 47802901 (na 18.15 uur)
    Mail of whatsapp is pas gelezen, als het bericht is beantwoord!

  • zaterdag 23 oktober

    10.30 uur  Dalto – Die Haghe

    A1 verzamelt op het veld

    Zoë, Kirsten, Anne, Do, Karlijn

    Bjorn, Tijn, Tijn, Boyd, Bram

    Coaches: Niels & Alex

     

    14.00uur Die Haghe – Avanti

    B1 verzamelt om 13.15 uur op het veld

    Sylvana, Isabel, Lisa, Iza

    Levi, Iloy, Finn, Samuel, Servais

    Reserve: Esmee & Do

    Coaches: Jennifer & Bram

     

    10.00 uur Maassluis -Die Haghe

    C1 verzamelt om 8.45 uur op het veld

    Alyssa, Yitte, Elisa, Eloïn, Rona

    Sean, Julian, Tygo, Timo, Daan

    Reserves: Lisa & Finn

    Coaches: Eelco, Tim  & Kirsten

     

    10.15 uur KOAG -Die Haghe

    C2 verzamelt om 8.45 uur op het veld

    Tessa, Anouk, Thirza, Noa

    Jayden, Niels, Rimon

    Reserves: Luciano, David, Kaylee & Caitlin

    Coaches: Alina en Lynn

  • OEFENPROGRAMMA ZAAL JEUGD
  • De veldcompetitie is nog niet voor alle teams afgelopen, maar de oefenwedstrijden voor de jeugd voor het komende zaalseizoen zijn inmiddels gepland.

    Zet deze data alvast in de agenda!


    Zaterdag 6 november 2021:

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    D1

    Achilles D1 – Die Haghe D1

    Zaterdag 6 november 2021

    11:15 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal A

    F1

    Achilles F1 – Die Haghe F1

    Zaterdag 6 november 2021

    10:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal A

     

    Zaterdag 13 november 2021:

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    A2

    Ondo A2 – Die Haghe A2

    zaterdag 13 november 2021

    14:00 uur

    Sporthal De Hoekstee, Mercatorweg 50 in

    Hoek van Holland

    B1

    Avanti B1 (HK) – Die Haghe B1 (HK)

    zaterdag 13 november 2021

    11:45 uur

    Sporthal De Viergang, Sportlaan 1 in Pijnacker

    B2

    Avanti B3 – Die Haghe B2

    zaterdag 13 november 2021

    13:00 uur

    Sporthal De Viergang, Sportlaan 1 in Pijnacker

    C1

    Die Haghe C1 – Achilles C1

    zaterdag 13 november 2021

    10:45 uur

    Sporthal Zuidhaghe, Beresteinlaan 625-H in Den Haag

    C2

    TOP/LITTA C5 – Die Haghe C2

    zaterdag 13 november 2021

    12:10 uur

    Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim

    D2

    Die Haghe D2 – Achilles D2

    zaterdag 13 november 2021

    09:30 uur

    Sporthal Zuidhaghe, Beresteinlaan 625-H in Den Haag

    D3

    TOP/LITTA D6 – Die Haghe D3

    zaterdag 13 november 2021

    11:10 uur

    Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim

     

    Dinsdag 16 november 2021:

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    E1

    Die Haghe E1 – Alo E1

    dinsdag 16 november 2021

    18:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    E2

    Die Haghe E2 – Alo E3

    dinsdag 16 november 2021

    18:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    E3

    Die Haghe E3 – Ondo E3

    dinsdag 16 november 2021

    18:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

     

    Zaterdag 20 november 202

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    A2

    Achilles A2 – Die Haghe A2

    zaterdag 20 november 2021

    16:15 uur

    Sporthal Gaslaan 200 in Den Haag

    B1

    Valto B1 (HK) – Die Haghe B1 (HK)

    zaterdag 20 november 2021

    14:00 uur

    Sporthal Vreeloo, Veilingweg 16 in De Lier

    B2

    Die Haghe B2 – Alo B1

    zaterdag 20 november 2021

    10:30 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    C1

    Valto C1 (HK) – Die Haghe C1 (HK)

    zaterdag 20 november 2021

    12:00 uur

    Sporthal Vreeloo, Veilingweg 16 in De Lier

    C2

    Alo C2 – Die Haghe C2

    zaterdag 20 november 2021

    10:00 uur

    Sporthal Ockenburgh, Wijndaelerduin 27 in Den Haag

    D1

    TOP/LITTA D1 – Die Haghe D1

    zaterdag 20 november 2021

    11:10 uur

    Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim

    D2

    Die Haghe D2 – Alo D1

    zaterdag 20 november 2021

    14:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    D3

    Ondo D3 – Die Haghe D3

    zaterdag 20 november 2021

    11:00 uur

    Sporthal De Hoekstee, Mercatorweg 50 in

    Hoek van Holland

    E1

    HKV/OE E1 - Die Haghe E1

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag

    E2

    HKV/OE E2 - Die Haghe E2

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag

    E3

    Alo E2 – Die Haghe E3

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    Sporthal Ockenburgh, Wijndaelerduin 27 in Den Haag

    F1

    KVS F1 – Die Haghe F1

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    Sporthal De Blinkerd, Seinpoststraat 150 in Den Haag 

    F2

    HKV/OE F1 – Die Haghe F2

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag