• Kanarie Post

    Puzzelen met de scheidsrechters indeling

    Hallo kanaries,   Ik ben weer druk bezig geweest met het hele veldseizoen aan te wijzen. Het was wederom geen gemakkelijke puzzel, maar het is weer [......]

    38 keer gezien

    Lees verder

    Van de voorzitter: 27 september 2022

    Natuurlijk open ik met de derby tegen KVS. Wat een spannende wedstrijd! KVS leek al direct de favoriet maar de veerkracht van Die Haghe was bewonderingswaardig.[......]

    61 keer gezien

    Lees verder

    Bestuursmededeling: 27 september 2022

    Zoals verwacht zijn er geen bezwaren binnen gekomen ten aanzien van de kandidatuur van Kyra Rietbroek voor de JC. Hierbij is Kyra dan ook weer gekozen voor de [......]

    109 keer gezien

    Lees verder

    Grote clubactie U steunt ons toch ook, nu ook SUPERLOTEN !

    Steun KV Die Haghe en koop een superlot !!!! Met een Superlot t.w.v. € 150,- koop je  50 loten ineens. Ook hier gaat 80% naar jullie clubkas dus dat [......]

    48 keer gezien

    Lees verder

    Die Haghe verliest met opgeheven hoofd

    Na 2 gewonnen wedstrijden, moest Die Haghe nu in speelronde 3 aantreden bij en tegen dé absolute titelfavoriet KVS wat ook nog ongeslagen was en kon men, [......]

    151 keer gezien

    Lees verder

    1 van pagina 37

  • Agenda

  • Thuis wedstrijden komende week

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechter[..]
    1 okt.10:00Die Haghe E3 - HKV/Ons Eibernest E1
    1 okt.10:00Die Haghe E6 - Excelsior E4E. (Erik) van Blitterswijk
    1 okt.10:00Die Haghe A2 - Gemini A1
    1 okt.11:00Die Haghe E4 - Excelsior E3
    1 okt.11:00Die Haghe E5 - Reeuwijk E2
    1 okt.12:00Die Haghe 3 - ONDO (G) 3
    1 okt.13:30Die Haghe D1 - Valto D1C (Corne) Pronk
    1 okt.14:30Die Haghe B2 - KVS/Groeneveld Keukens B2
    1 okt.15:45Die Haghe B1 - Maassluis B1N. (Nol) Karbet
    2 okt.11:30Die Haghe 4 - ALO 3R. (Rudi) Speckens
    8 okt.09:00Die Haghe E1 - De Meervogels E1
    8 okt.10:00Die Haghe F1 - ONDO (G) F2
    8 okt.10:00Die Haghe E2 - LYNX E1
    8 okt.10:30Die Haghe C1 - KCR C1E J (Erik Jan) Mudde
    8 okt.11:00Die Haghe F2 - Phoenix F2
    8 okt.11:30Die Haghe C2 - KOAG C3
    8 okt.12:00Die Haghe D2 - Maassluis D2
    8 okt.12:30Die Haghe A1 - Albatros A1A. (Alwin) Wolfgang
    8 okt.14:00Die Haghe 2 - De Meeuwen 2R. (Richard) Grotendorst
    8 okt.15:30Die Haghe 1 - De Meeuwen 1P. (Pascal) Huisman
  • UIT WEDSTRIJDEN

    DatumTijdWedstrijd[..]
    1 okt.09:00ALO E1 - Die Haghe E1
    1 okt.10:00LYNX F1 - Die Haghe F1
    1 okt.10:00ALO E2 - Die Haghe E2
    1 okt.11:00Fortuna/Delta Logistiek D3 - Die Haghe D2
    1 okt.11:30Valto C1 - Die Haghe C1
    1 okt.12:00Refleks F1 - Die Haghe F2
    1 okt.12:30PKC/Vertom A1 - Die Haghe A1
    1 okt.13:30ONDO (G) C4 - Die Haghe C2
    1 okt.14:00Tweemaal Zes 2 - Die Haghe 2
    1 okt.15:30Tweemaal Zes 1 - Die Haghe 1
    1 okt.16:00ALO 2 - Die Haghe 5
    8 okt.09:00Avanti/Post Makelaardij E7 - Die Haghe E6
    8 okt.09:00KVS/Groeneveld Keukens E3 - Die Haghe E3
    8 okt.10:00NIO E2 - Die Haghe E5
    8 okt.10:00Valto E3 - Die Haghe E4
    8 okt.10:00Pernix A2 - Die Haghe A2
    8 okt.10:30ONDO (G) D1 - Die Haghe D1
    8 okt.11:25ONDO (G) B1 - Die Haghe B1
    8 okt.13:30Refleks B2 - Die Haghe B2
    8 okt.16:00Avanti/Post Makelaardij 4 - Die Haghe 3