• Nieuwe en vertrekkende spelers in de selectie
 • De TC Topsport is blij te kunnen melden dat in het nieuwe seizoen 2021/2022 twee spelers de selectie van Die Haghe zullen versterken.
  De 21-jarige HALO-student Matthijs Schouten komt over van de selectie van Refleks. Matthijs zocht een nieuwe uitdaging en vond deze bij onze club.
  Esther Timan komt over van KVS waar ze de afgelopen jaren in de selectie speelde. Esther is 23 jaar en werkzaam op een school in het basisonderwijs. Ook Esther zocht een nieuwe omgeving en een nieuwe uitdaging.
  Die Haghe is zeer blij met de komst van deze twee spelers. Wij wensen Matthijs en Esther veel succes en plezier.
  Helaas zijn er ook twee spelers die onze club verlaten. Luca Dekker gaat terug naar HKV/ Ons Eibernest. Justin Spaargaren stopt met korfballen. Wij bedanken beide heren voor hun inzet voor onze club en wensen ze veel succes.

  TC Topsport