
TTKTā¦de laatste dagen
Nog een paar dagen en dan is het zover. De regen valt nu maar zoals het er nu uitziet krijgen we komend weekend prachtig weer. Dat prachtige weer hebben we ook echt nodig want wat hebben we ons weer massaal aangemeld. Maar liefst 117 koppels van senior t/m de jongste talentjes zullen zaterdag gaan strijden om de mooie bekers. De senioren/junioren natuurlijk ook om de Harry van de Mark wisselbeker.
De beker voor de mooiste/ meest ludieke outfit is ook opgepoetst en klaar voor de uitreiking.
Senioren zorg ervoor dat de Tournify app op je telefoon staat en lees de instructies om zo snel mogelijk de standen door te geven. De winnaars van de pupillen en aspiranten mogen een spurt naar Saskia nemen om de uitslag door te geven.
We verzoeken de ouders met name bij de pupillen om zoveel mogelijk mee te helpen met tellen.
Zorg ervoor dat de ballen bij de palen blijven na iedere ronde zodat we er een lekker tempo in kunnen houden.
We verwachten alle schutters om 09.30u op het veld zodat we scherp om 10u kunnen starten.
Korte broeken kunnen aan als we de weervonden mogen geloven. Neem zonnebrand mee mensen!
Wat betreft de barbecue, daar zit het ook vol. Rond de 200 personen hebben zich inmiddels aangemeld. Betalen kan alleen per pin tijdens een pauze bij de wedstrijd tafel.
Na betaling krijg je het welbekende gele bandje.
Nou dat was het dan, de laatste TTKT nieuwtjes van 2026. Tot zondag allemaal!
Petra, Saskia, Sylvia
TTKTā¦een laatste eindsprint
Nog 10 dagen om je aan te melden, want op 15 mei sluit de app voor wat betreft de schutters aanmeldingen.
Voor de bbq kan er zeker nog aangemeld worden, gewoon doen, hoe gezellig is dat met z’n alle meedoen aan de heerlijke bbq. Inschrijven dus, betalen gaat achteraf.
Vergeten we ook niet dat de prijs voor meest ludieke outfit ook weer in het leven is geroepen.
Na het toernooi van onze jongste schuttertjes zullen we die prijs uitreiken.
Ik krijg zo af en toe de vraag hoe laat we beginnen. De start van het toernooi is 10 u scherp, dus graag om 9.30u aanwezig. De kleintjes schieten alleen inde ochtend, de rest gaat de hele middag verder, ook als je geen finalist kan worden.
De organisatie is weer goed voorbereid, nu nog medewerking van de zon.
Na 15 mei horen jullie ons weer met de laatste nieuwtjes.
Tot dan mensen, wij hebben er weer zin in, jullie ook?
Petra, Saskia, Sylvia
Nog ruim 1 maand en dan barst het schuttersgeweld weer los.
De aanmeldingen lopen binnen. Vergeet je ook niet voor de barbecue aan te melden!
De voorbereidingen zijn in volle gang, dus so far so good. We gaan nu een vakantie periode in, waarin we elkaar wat minder zien, dus daarom toch nog een keer de oproep om je aan te melden. De winnaars van de Harry van de Mark bokaal staan al op de lijst, wie gaat ze verslaan?!
Via diverse app groepen hebben we de link van Tournify gestuurd. Vergeet niet bij aanmelding voor en achternaam + team of rekro zodat wij de indeling om een eerlijk manier kunnen maken.
Op 15 mei sluiten we de inschrijving om die indeling te maken.
Kom op mensen, wacht niet te lang, ook wij moeten weten waar we aan toe zijn, hoeveel palen, korven, punten, platen en ballen zijn er nodigā¦.hoe eerder we het een beetje in kunnen schatten hoe beter.
We hopen op veel aanmeldingen.
Tot het volgende nieuws.
Petra, Saskia, Sylvia
Met de mededeling van afgelopen week is de organisatie van het TTKT in volle gang. De inschrijving kan starten de app staat gereed, die kan je downloaden of je wacht even op de QR code. (https://tournifyapp.com/live/ttkt2026)
Wij zijn met elkaar bezig om de eerste belangrijke voorbereidingen op te starten. Dat gaat prima en mensen die we benaderen om ons te steunen zeggen allemaal ja, wat natuurlijk heel fijn is.
Voor de inschrijvingen is het echt belangrijk dat je de voor-en achternaam en de ploeg waar je nu in speelt of recreant vermeld.
De BBQ prijs is €15,- pp en voor kids<7, €5,-. Betalen kan niet via Tournify, meer nieuws volgt.
Verder hebben wij besloten dat de prijs voor de meest unieke outfit weer in het leven wordt geroepen. Denk dus na en verzin een leuke outfit!
De QR code zullen we z.s.m. in de kantine ophangen.
Het wordt hopelijk weer een topdag met heel veel schutters en BBQ-ers. De weergoden zijn ons vaak gunstig gezind.
Wij gaan lekker verder met de de voorbereiding en hebben er weer veel plezier in, net zoals de vorige 3 jaar.
Tot de volgende berichten.
Petra, Sylvia, Saskia
De agenda’s mogen en kunnen weer gevuld wordenā¦.24 mei het TTKT (Tussen Twee Korven Tournooi)ā¦we gaan weer knallen.
We waren gevraagd voor een jaar, dat werden er 3, gewoon omdat ook wij het prima naar ons zin hadden. Afgelopen jaar hebben we aangegeven dat we wilden stoppen. Helaas zijn er niet voldoende nieuwe mensen gevonden en wij hebben nu eenmaal een geel/zwart hart en daar strijken we nog 1x met onze hand over.
We gaan er weer een topdag van maken.
Komende dagen zullen er dus helpende handen gevraagd worden door 1 van ons.
De Tournify app zal waarschijnlijk vanaf 11 april weer open staan.
Een QR code komt in het clubhuis te hangen. Je kan dus vanaf 11 april de app openen en je inschrijven voor dit jaarlijkse spektakel.
Wij vragen voor- en achternamen + de ploeg waar je nu in speelt zodat wij een eerlijke indeling kunnen maken. Maar met name de voor en achternaam zijn belangrijk.
Schrijf je in!
Natuurlijk komt er weer een fantastische barbecue waarvoor je je ook kan aanmelden via de Tournify app. Ook alleen voor de bbq kan. In het volgende stukje schrijven we de prijs van de bbq.
Wij zijn weer enthousiast aan de slag, aan jullie de taak om je snel aan te melden.
Tot de volgende TTkt berichten. Heb je vragen, spreek ons aan op het veld.
Petra, Saskia en Sylvia