• Die Haghe F2 Zaal

  • Team indeling

    Naam
    Berk, Rozanne
    Brittijn, Kaylee
    Corstjens, Thomas
    Groeningen, Tygo van
    Tap, Stijn
  • Technische Staf

    Naam
    Beukering, Barbara van
    Hageman, Suzanne
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Die Haghe F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1TOP/SolarCompleet F312120024
    2Dubbel Zes F11280416
    3ALO F21280416
    4Pernix F21250710
    5Die Haghe F21250710
    6Achilles (Hg) F2113086
    7LYNX F11100110
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.