• Die Haghe F2 Zaal

  • Team indeling

    Naam
    Beck, Felicia
    Brussel, Marijn
    Mol, Jaimy
    Teÿlingen, Aïsha van
    Teÿlingen, Gino van
  • Technische Staf

    Naam
    Korporaal, Jamie
    Mars, Julia
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    30 mrt.14:15GKV (H) F1 - Die Haghe F2
  • Poulestanden Die Haghe F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Dijkvogels F21191119
    2Die Haghe F21181217
    3ONDO (G) F31181217
    4Excelsior (D) F41251611
    5GKV (H) F11150610
    6Valto F3112094
    7Meervogels/Física F31100110
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Die Haghe F2 - Meervogels/Física F323 mrt.19 - 0 (3 - 4)
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.