• Die Haghe F2 Zaal

  • Team indeling

    Naam
    Brussel, Marijn
    Mol, Jaimy
    Teÿlingen, Aïsha van
    Teÿlingen, Gino van
  • Technische Staf

    Naam
    Korporaal, Jamie
    Mars, Julia
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Die Haghe F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Dijkvogels F212101121
    2Die Haghe F21281317
    3ONDO (G) F31281317
    4Excelsior (D) F41261513
    5GKV (H) F1124177
    6Valto F3123187
    7Meervogels/Física F31200120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.