• Die Haghe E1 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Groen, Timo van
    Koert, Caithlin van
    Out, Yitte
    Stam, Eloïn
    Teÿlingen, Luciano van
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Out, JenniferHoofd coach
    Veer, Mara van derHoofd coach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    30 mrt.10:00TOP/SolarCompleet E1 - Die Haghe E1
  • Poulestanden Die Haghe E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Refleks E111100120
    2TOP/SolarCompleet E11171315
    3ALO E11061313
    4Fortuna/Delta Logistiek E11161413
    5Die Haghe E11151511
    6Tempo E11220104
    7Pernix E11000100
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Die Haghe E1 - ALO E123 mrt.8 - 10
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.