• Die Haghe E1 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Groen, Timo van
    Koert, Caithlin van
    Out, Yitte
    Stam, Eloïn
    Teÿlingen, Luciano van
  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Out, JenniferHoofd coach
    Veer, Mara van derHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Die Haghe E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Refleks E112110122
    2TOP/SolarCompleet E11281317
    3ALO E11272316
    4Fortuna/Delta Logistiek E11262414
    5Die Haghe E11251611
    6Tempo E11220104
    7Pernix E11200120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.