• Die Haghe D3 Zaal

  • Team indeling

    Naam
    Corstjens, Thomas
    Goedhart, Quincey
    Koster, Kai
    Sterke, Rohan

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    Naam
  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Die Haghe D3KVS/Maritiem D422 jan.11:00
    Nexus D1Die Haghe D329 jan.10:30
    ALO D1Die Haghe D312 feb.14:00
    Die Haghe D3ODO D319 feb.14:35
    IJsselvogels D3Die Haghe D312 mrt.11:00
    Die Haghe D3Dunas D319 mrt.12:45
    KVS/Maritiem D4Die Haghe D326 mrt.11:00
    Die Haghe D3Nexus D12 apr.11:00
    Die Haghe D3IJsselvogels D39 apr.12:00
  • Poulestanden Die Haghe D3 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ALO D13300506
    2Nexus D13300146
    3KVS/Maritiem D44202-24
    4ODO D34112-73
    5Dunas D34103-62
    6Die Haghe D32011-181
    7IJsselvogels D32002-310
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.