• Die Haghe C2 Zaal

  • Team indeling

    Naam
    Goedhart, Quincey
    Hage, Jeremy
    Koster, Kai
    Te├┐lingen, Luciano van

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    Naam
    Kooijmans, Lynn
    Koster, Bob
    Vink, Pieter
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Die Haghe C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Fortuna/Delta Logistiek C31291219
    2Phoenix C41262414
    3KVS/Groeneveld Keukens C31261513
    4VEO C21261513
    5Die Haghe C2124179
    6KCC/CK Kozijnen C2124088
    7Nikantes C1123278
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.