• Die Haghe C2 Zaal

  • Team indeling

    Naam
    Mulder, Noa
    Ru, Anouk de
    Wessels, Tessa

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    Naam
    Kooijmans, Alina
    Kooijmans, Lynn
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Die Haghe C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ALO C11062214
    2ONDO (G) C31054114
    3ODO C11062214
    4Phoenix C2953113
    5Avanti/Post Makelaardij C3103167
    6Die Haghe C2101183
    7VEO C191173
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.