• Oefenprogramma ZAAL jeugdploegen
  • De veldcompetitie is nog niet voor alle teams afgelopen, maar de oefenwedstrijden voor de jeugd voor het komende zaalseizoen zijn inmiddels gepland.

    Zet deze data alvast in de agenda!

  • Zaterdag 6 november 2021:

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    D1

    Achilles D1 – Die Haghe D1

    Zaterdag 6 november 2021

    11:15 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal A

    F1

    Achilles F1 – Die Haghe F1

    Zaterdag 6 november 2021

    10:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal A

     

    Zaterdag 13 november 2021:

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    A2

    Ondo A2 – Die Haghe A2

    zaterdag 13 november 2021

    14:00 uur

    Sporthal De Hoekstee, Mercatorweg 50 in

    Hoek van Holland

    B1

    Avanti B1 (HK) – Die Haghe B1 (HK)

    zaterdag 13 november 2021

    11:45 uur

    Sporthal De Viergang, Sportlaan 1 in Pijnacker

    B2

    Avanti B3 – Die Haghe B2

    zaterdag 13 november 2021

    13:00 uur

    Sporthal De Viergang, Sportlaan 1 in Pijnacker

    C1

    Die Haghe C1 – Achilles C1

    zaterdag 13 november 2021

    10:45 uur

    Sporthal Zuidhaghe, Beresteinlaan 625-H in Den Haag

    C2

    TOP/LITTA C5 – Die Haghe C2

    zaterdag 13 november 2021

    12:10 uur

    Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim

    D2

    Die Haghe D2 – Achilles D2

    zaterdag 13 november 2021

    09:30 uur

    Sporthal Zuidhaghe, Beresteinlaan 625-H in Den Haag

    D3

    TOP/LITTA D6 – Die Haghe D3

    zaterdag 13 november 2021

    11:10 uur

    Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim

     

    Dinsdag 16 november 2021:

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    E1

    Die Haghe E1 – Alo E1

    dinsdag 16 november 2021

    18:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    E2

    Die Haghe E2 – Alo E3

    dinsdag 16 november 2021

    18:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    E3

    Die Haghe E3 – Ondo E3

    dinsdag 16 november 2021

    18:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

     

    Zaterdag 20 november 2021:

    Team

    Wedstrijd

    Datum

    Tijd

    Waar

    A2

    Achilles A2 – Die Haghe A2

    zaterdag 20 november 2021

    16:15 uur

    Sporthal Gaslaan 200 in Den Haag

    B1

    Valto B1 (HK) – Die Haghe B1 (HK)

    zaterdag 20 november 2021

    14:00 uur

    Sporthal Vreeloo, Veilingweg 16 in De Lier

    B2

    Die Haghe B2 – Alo B1

    zaterdag 20 november 2021

    10:30 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    C1

    Valto C1 (HK) – Die Haghe C1 (HK)

    zaterdag 20 november 2021

    12:00 uur

    Sporthal Vreeloo, Veilingweg 16 in De Lier

    C2

    Alo C2 – Die Haghe C2

    zaterdag 20 november 2021

    10:00 uur

    Sporthal Ockenburgh, Wijndaelerduin 27 in Den Haag

    D1

    TOP/LITTA D1 – Die Haghe D1

    zaterdag 20 november 2021

    11:10 uur

    Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim

    D2

    Die Haghe D2 – Alo D1

    zaterdag 20 november 2021

    14:00 uur

    Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B

    D3

    Ondo D3 – Die Haghe D3

    zaterdag 20 november 2021

    11:00 uur

    Sporthal De Hoekstee, Mercatorweg 50 in

    Hoek van Holland

    E1

    HKV/OE E1 - Die Haghe E1

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag

    E2

    HKV/OE E2 - Die Haghe E2

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag

    E3

    Alo E2 – Die Haghe E3

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    Sporthal Ockenburgh, Wijndaelerduin 27 in Den Haag

    F1

    KVS F1 – Die Haghe F1

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    Sporthal De Blinkerd, Seinpoststraat 150 in Den Haag 

    F2

    HKV/OE F1 – Die Haghe F2

    zaterdag 20 november 2021

    09:00 uur

    HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag