• Opstellingen

    Wedstrijdsecretariaat jeugd
    Ellen Brouwer, e-mail: ellenbrouwer.20@gmail.com

    Telefoonnummer: 06 34853507 (na 18.15 uur)
    Mail of whatsapp is pas gelezen, als het bericht is beantwoord!

    A1 verzamelt om 11.00 uur  op het veld
    Tess, Eva, Naomi, Femke
    Erik, Jordy, Tim, Leon
    Reserves: Mike, Quint, Sander, Zoë en Isabel
    Coaches: Alex en Bram

    A2 verzamelt om 14.14 uur in Ockenburg
    Lynn, Marit         (Iris, Caya en Bryan niet)
    Quinten, Lesley, Djeffrey
    Coach: Raymond
    Verzoek bij ALO ingediend om de wedstrijd te verplaatsen.


    B1 verzamelt om 16.24 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Zoë, Isabel, Mare, Nynke
    Mike, Max, Quint, Sander
    Reserve: Bram, Tijn, Zoë en Kirsten
    Coaches: Tim en Rene


    B2 verzamelt om 15.30 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Carlijn, Sanna, Yrsa, Lillah
    Lars, Kyle                           (Thomas en Joost niet)
    Reserve: Boyd, Peter en Renske
    Coaches: Tessa en Justin


    C1 verzamelt om 13.15 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Do, Kirsten, Anne, Zoë, Renske
    Boyd, Tijn, Peter, Bram, Bjorn
    Coaches: Mandy en Maurice

    C2 verzamelt om 14.45 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Amy-Lynn, Elise, Danique, Alice, Isa, Jay Dee
    Yoran, Tycho, Rix, Killian
    Coaches: Astrid en Bas

    D1 verzamelt om 14.25 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Sylvana, Isabel, Nudya, Lisa, Iza
    Martijn, Samuel, Iloy, Finn, Servais
    Coaches: Jennifer en Eelko

    D2 en D3 zijn vrij


    E1 verzamelt om 12.30 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Zoë, Elisa, Timo, Milan (Yitte niet)
    Reserve: Alyssa
    Coaches: Mara en Tim


    E2 verzamelt om 12.30 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Cayden, Evie, Anouk, Eloïn, Tessa
    Coach: Alina

    E3 verzamelt om 11.30 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Lisa, Shivani, Thirza, Noa, Rimon
    Coaches: Jill en Bowy

    F1 verzamelt om 11.30 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Sabiya, Caitlin, David, Thijs, Luciano
    Coaches: Anne en Eva

    F2 verzamelt om 12.30 uur in Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
    Rozanna, Kaylee, Tygo, Stijn, Thomas
    Coaches: Suzanne en Barbara

     

    Wedstrijdsecretariaat Senioren  
    Suzanne Biegel: subiegel@hotmail.com 
          06-47694890  
    Afzeggingen graag z.s.m. en bij voorkeur per email. 

     

    verzamelt zaterdag om 15:05 uur bij de Sportcampus
    Rianne, Renate, Tessa, Jamie, Jiska
    Eric, John, Ritchy, Art, Justin

    verzamelt zaterdag om 11.45 uur op het veld
    Bo, Anne, Alina, Lindsey, Evi, Lexa
    Cathal, Michiel, Frans, Kevin, Chris 

    verzamelt zondag om 12:30 uur bij de Sportcampus
    Gemma, Suzanne, Sandra, Kim, w.a.
    Patrick, Rene, Ivo, Bram, Alex, Rik

    verzamelt zondag om 11:10 uur bij de Sportcampus
    Mandy, Marjolein, Jolanda, w.a.
    Friso, Bas, Eric, Jason, Daniël, Joost, Rob

    verzamelt zondag om 14:55 uur bij de Sportcampus
    Bianca, Laura, Sabina, Natasja, Chantal
    Tim, Harry, Remco, Robin, Richard, Jeffrey

    verzamelt zondag om 13:45 uur bij de Sportcampus
    Ingrid, Carola, Annemiek, Erika, Anita, Jennifer, Lucinda
    Davey, Benji, Andre, Roy, Rick, Manoah