• Definitieve aanwijzing scheidsrechters 2de helft veld 2016-2017

    Ik heb wederom naar eer en geweten de aanwijzing gereed gemaakt. Er is niemand die volgens de officiële aanwijzing meer dan 4 wedstrijden hoeft te fluiten.

    Helaas heeft de B1 op 2 personen na het "geluk" dat zij niet ingepland kunnen worden. Een schone taak voor mijn opvolger omdat volgend seizoen in te regelen.

    De spelregels zijn zoals het bij scheidsrechters normaal is bekend maar toch nog even de allerbelangrijkste: 

    JE KAN NERGENS AFBELLEN.

    Mocht je nog wat spelregelkennis op willen doen: http://www.korfbalmasterz.nl

    Ik wens iedereen veel plezier toe. En geniet van wat je doet.

    De aanwijzer

    Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team  
             
    18-3-2017 11:00 Die Haghe E1 Sporting Trigon E1 Rob Knuist
    18-3-2017 11:00 Die Haghe F1 DKOD F1 Kim van der Nol 
             
    23-3-2017 19:15 Die Haghe A1 Fortuna A2 Rob Knuist
             
    25-3-2017 11:00 Die Haghe B1 Maassluis B1 Rob Knuist of Kim van der Nol 
    25-3-2017 12:15 Die Haghe E1 De Meervogels E1 Rob Knuist
    25-3-2017 11:00 Die Haghe E5 (nieuw) KOAG E4 Djeffrey van Os
    25-3-2017 11:00 Die Haghe F1 (nieuw) Avanti E2 Naomi Mars
    25-3-2017 10:00 Die Haghe F2 (nieuw) ALO F3 Eva Korporaal
    25-3-2017 13:30 Die Haghe 4 KOAG  Rob Knuist
    25-3-2017 12:30 Die Haghe A1 Refleks A1 Tim Spaans
             
    1-4-2017 10:30 Die Haghe B2 VEO B2 Mark Brouwers
    1-4-2017 09:30 Die Haghe D2 KZ Danaiden D2 Barbara van Beukering
    1-4-2017 10:00 Die Haghe E1 KVS/Maritiem E1 Lesley van Burik
    1-4-2017 10:00 Die Haghe E2 Avanti (P) E2 Kelly Deelen
    1-4-2017 11:00 Die Haghe E5 Valto E5 Asia Marcal
             
    2-4-2017 13:00 Die Haghe 6 HKV/Ons Eibernest 7 Vera van Heyningen
    2-4-2017 13:30 Die Haghe 7 KZ Danaiden 9 Jason van der tol
             
    8-4-2017 11:45 Die Haghe C2 Futura C1 Willem Kipp sr.
    8-4-2017 10:30 Die Haghe E4 Phoenix E2 Bryan Vermaas
             
    15-4-2017 12:30 Die Haghe A2 Achilles (Hg) A4 Bas van Eeuwen
    15-4-2017 11:00 Die Haghe E3 Avanti (P) E4 Marit Foppen
    15-4-2017 10:00 Die Haghe E4 Fortuna/Delta Logistiek E8 Willem Kipp sr.
    15-4-2017 11:00 Die Haghe F1 KVS/Maritiem F2 Iris Struick
    15-4-2017 10:00 Die Haghe F2 ONDO (G) F7 Tony Meijers
             
    6-5-2017 14:00 Die Haghe A2 KVS/Maritiem A4 René Pappe
    6-5-2017 12:00 Die Haghe C2 Dijkvogels C3 Gemma Dongelmans
    6-5-2017 11:00 Die Haghe D2 VEO D4 Chantal den Dulk
    6-5-2017 11:00 Die Haghe E1 Velocitas E1 Max Rietbroek
    6-5-2017 10:00 Die Haghe E2 RWA E1 Sander Snaphaan
    6-5-2017 10:00 Die Haghe E3 Futura E1 Caya van de Genugten
    6-5-2017 11:00 Die Haghe E4 IJsselvogels E2 Lynn Kooijmans
             
    7-5-2017 13:00 Die Haghe 6 ALO 6 Rik van Wasbeek
             
    13-5-2017 12:30 Die Haghe B2 KVS/Maritiem B2 Kelly Deelen
    13-5-2017 11:30 Die Haghe E5 DES (D) E2 Bas van Eeuwen
    13-5-2017 10:30 Die Haghe F1 Madjoe F1 Cliff Kommer
    13-5-2017 11:30 Die Haghe F2 ALO F3 Marit Foppen
             
    14-5-2017 13:00 Die Haghe 7 Refleks 5 Robin Pardoen
             
    20-5-2017 14:00 Die Haghe B2 Achilles (Hg) B3  
    20-5-2017 12:05 Die Haghe D2 Velocitas D2 Arie Vingerling
    20-5-2017 11:00 Die Haghe E1 TOP/Quoratio E1 Suzanne Biegel
    20-5-2017 11:00 Die Haghe E2 Fortuna/Delta Logistiek E5 Nienke Hoogeveen
    20-5-2017 10:00 Die Haghe E5 Dijkvogels E2 Arie Vingerling
             
    21-5-2017 13:00 Die Haghe 6 Sporting Trigon 5 Renate Verkooien
             
    27-5-2017 10:00 Die Haghe A2 GKV (H) A1 Cliff Kommer
    27-5-2017 12:45 Die Haghe C2 Pernix C2 Rob Knuist
    27-5-2017 12:30 Die Haghe E3 Dubbel Zes E1 Quinten Angila
    27-5-2017 11:30 Die Haghe F1 ALO F2 Bo Boersma
    27-5-2017 11:30 Die Haghe F2 Dijkvogels F2 Marissa Keereweer
             
    28-5-2017 13:00 Die Haghe 7 HKV/Ons Eibernest 8 Robin Pardoen